Stáhněte si ebook zdarma

Kontrola rozvahových účtů v průběhu roku

v eBooku je popsána kontrola rozvahových účtů. Projdeme si spolu většinu účtů, které je dobré si v průběhu roku kontrolovat, aby pak "čas závěrek" byl pohodovější. 🙂 

Respektujeme vždy vaše soukromí a nikdy Vám nebudeme posílat spam.

Dozvíte se, jaké účty je dobré si kontrolovat v průběhu roku

Můžete si tak zajistit pohodovější "období závěrek".

Budete mít k dispozici checklist, podle kterého můžete kontrolovat

Staré dobré odškrtávání a prostor na poznámky.

Ukázka eBooku

Co o eBooku píší čtenáři?

Chci poděkovat za super návod na kontrolu. Co vím, tak spousta lidí neví, jak na to. Takže díky!
Petraúčetní
Dobrý den. Parádně zpracovaný a přehledný ebook. Checklist je nej.
Věrkapodnikatelka
Dozvěděla jsem se nové věci ke kontrole účtů. Opravdu jsou ty průběžné kontroly užitečné a díky checklistu i docela fajn. 🙂
Evkaúčetní

Kdo eBook napsal?

Jmenuji se Lenka Vochozková a účetnictví a daním se věnuji již 8. rokem. Poprvé jsem se s účetní praxí setkala jako zaměstnanec účetní firmy a už jsem v oblasti externího účetnictví zůstala.

Mezi mé klienty patří společnosti a fyzické osoby z různých odvětví. Mám možnost tak účtovat e-shopy, technologické společnosti, developerské projekty, lékařská zařízení, řemeslné služby, regionální televizi nebo třeba vydavatele časopisu.

Zajímám se o digitalizaci účetnictví, nové technologie a baví mě svět IT. Díky digitalizaci můžu pracovat prakticky kdekoli, kde je internetové připojení. I účetní tedy může být "digitálním nomádem" 🙂

Kromě vedení účetnictví se věnuji i lektorské činnosti. Před "covidem" jsem přednášela pro jednu vzdělávací agenturu a poté se vše přesunulo do on-line prostředí. Já sama ke svému vzdělávání využívám on-line kurzy. Baví mě, že si vybrané téma pustit podle mých časových možností a kdykoli se vracet.

On-line kurzy

V kurzu se dozvíte, jak si zkontrolovat všechny rozvahové a výsledkové účty. Připravíte si účetnictví na uzavření ještě před koncem roku.

Samotný kurz již běží a je možné se do něj přihlásit! 🙂

Zde se budeme věnovat finální kontrole účetnictví, provedete a zaúčtujete si veškeré potřebné uzávěrkové operace, připravíte účetnictví na zpracování daně z příjmů a sestavíte účetní závěrku. Brána kurzu se zase otevře začátkem roku 2023.

V tomto kurzu si projdeme formulář k dani z příjmů právnických osob. Probereme věcné náplně jednotlivých řádků a vysvětlíme si položky snižující a zvyšující základ daně atd. Brána kurzu se zase otevře začátkem roku 2023.